15 Şubat 2013

Ttnet Farklı Pakete Geçişim Yapıldı!

22/12/2012 tarihinde net limitsiz paketimin taahhüdü dolduğu için ttnet müşteri hizmetlerini arayarak paket değişikliği yapmak ve net limitsiz paketinden net6 paketine geçmek istediğimi belirttim o tarihteki kampanyaya göre net6 paketine geçince ilk iki ay ücretsiz sonraki 10 ay 19,90 sonraki 12 ay ise 33 TL olarak ücret ödeyecektim ancak ocak ayında 6 tl şubat ayında ise 34,25 tl fatura çıkarıldı. Bugün tekrar müşteri temsilcisiyle görüştüğümde ise net6 değil net6 ekonomik adında bir pakete dahil olduğum ve bunun da ücretinin 44 tl olduğu bu ay indirimli olarak 34,25 tl fatura çıktığı söylendi anladığım kadarıyla benim adıma istediğimden farklı bir paket seçimi yapılmış.

Bünyamin 33 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; ilgili birim tarafından görüşme sağlanarak bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön