31 Ekim 2013

TTNET Farklı Fiyat Tarifesi!

TTNET de arkadaşlarım yalın netlimitsiz 8 mbps' e kadar olan tarifeyi aylık 46 TL'ye aldıklarını öğrendim.Ben bu zamana kadar 65 TL ödedim.(Bununla ilgili elimde kayıtlar var istenirse paylaşılır).Telekom müdürlüğüne bu konu için başvurdum. Telekom müdürlüğü bu fiyatı biz veremeyiz ancak çağrı merkezi üzerinden alabilirsiniz yanıtını aldım.

Bunun üzerine 444 0 375 nolu telefon ile durumu anlattım ve bende aynı fiyatı 46 TL yi istedim. Kendileri bunun olmayacağını, 46 TL ücretin kişiye özel olduğunu bildirdi.Bu cümleyi duyunca şaşırdım. TTNET,aynı hizmeti kişiye özgü,keyfi fiyatlarla satmaktadır.Şu anda bu fiyat için ısrar ediyorum ve olmazsa iptal edeceğimi bildiriyorum.

Sinan 61 Okunma

Cevaplar

  • Sinan 03 Kasım 2013

    Mail içeriğinde telefon ile aradık yazmakta ama telefon ile aramadılar.Sonuç olarak çözülen hiçbirşey yok.TTNET den kurtulmanın zamanı geldi.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Kasım 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Ekim 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön