19 Aralık 2014

TTNET Farklı Fatura.

54 TL üzerinden İnternet kullanıyordum fakat paket süremin dolduğu söylenerek faturam değiştirilmiş tarafıma da bilgilendirme sağlanmamaktır. Bunun üzerine hattımı kapadım yalvar yakar tekrar açtırdılar aynı ücretten devam edeceğim söylendi bunun üzerine tekrar açtırdım hattımı fakat yeni faturam geldi 72.5 TL. Bunun üzerine şikayet kaydı oluşturdum ve ses kayıtlarının dinlenmesini istedim ama TTNET in bana dediği ses kaydıma ulaşamamışlar.

Mustafa 100 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Aralık 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Mustafa 20 Aralık 2014

    2 kez Şikayet kaydı oluşturmuştum tt nete ama işlem görmedi burada şikayet etmem gerekiyormuş demek ki teşekkür ediyorum şimdiden ilginiz için umarım bir sonuç alacağım sayenizde...

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Aralık 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön