TTNET Faksla Gönderdiğim Abone İptal Formu Bilmecesi.

Mecit A. |

28.07/2015 tarihinde aboneliği iptal etmek için bulunduğum yazlık yerinden abone iptal formunun doldurup nüfus cüzdanı ekleyip TTNET web sayfasındaki faks numarasına iki kere gönderip her gönderimin onay mesajı alarak gönderdim. Aynı günün akşamı müşteri hizmetlerini arayıp bilgi istedim fakat ne bilgi alabildim ne de sorduğum sorulara net yanıt.

Bugün TTNET'ten arayan bayan faks ulaşmadığını eğer faks numarasını söylersem bakabileceğini söylüyor. Anladığım kadarıyla işlem gönderen faks numarasına göre işliyor. Bende maalesef numarayı bilmiyorum. Şimdi ben gönderdiğim faks numarasını bilmediğim için işlemim olmayacak mı mı? Gönderilen fakslar kim kontrol ediyor?

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik / Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 31 Temmuz
  17:19

  Müşterimizin ilgili talebi üzerine, kısa mesaj ve e-posta ile gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 30 Temmuz
  09:53

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.