10 Ocak 2014

TTNET Fahiş Fiyat Uygulaması Ve Yanlış Bilgilendirme Yaptı!

İnternet hizmetini almış bulunduğum TTNET tarafından yanlış bilgilendirildim Kasım 2012 tarihinde vermiş olduğum taahhüt neticesinde 2 ay ödemesiz 10 ayda indirimli kullanacağım söylendi 55 tl gelen faturam son iki aydır (kasım 68tl - aralık 78tl) düzensiz gelmesi üzerine müşteri hizmetlerini aradım.

2 yıl taahhüdüm bulunduğunu ve kalan 1 yıl için aylık 82 tl (net limitsiz yalın İnternet) ödeyeceğimi söylediler. TTNET'i bu fahiş fiyat politikası ve yanlış bilgilendirme yapıp taahhüt alıp mağdur etmesini kınıyorum. Doğru bilgi verdiklerinin ve 2 yıl taahhüt verdiğim ses kaydının tarafıma dinletilmesini istiyorum.

Eren 69 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Eren 18 Ocak 2014

    1 hafta oldu bitti hala dönüş yapan yok arkadaş ne biçim iletişim şirketisiniz lanet olsun...

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön