20 Nisan 2013

Ttnet Fahiş Fatura!

Bıktım artık ne bu ya, fazla fatura çıkarıp itiraz ettim 228 tl kabul ettiler geri ödeyeceğiz dediler Türk telekoma nüfus cüzdanımla alabilirsiniz dediler gittim olmaz alamazsınız ancak hesaba yatar dediler. Bıktı artık düş yakamdan Ttnet hangi faturada ne usulsüzlükler yaptı diye onu takip ediyorum.

Abdullah 46 Okunma

Cevaplar

  • Abdullah 30 Nisan 2013

    2 kere yuh ttnet hem fazla paramı aldı .vercem dıyor vermiyor

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön