01 Aralık 2014

TTNET Evime Servis Gönderemiyor!

Yaklaşık 1 haftadır süren telefonlaşmalarımız sonucu eve hala servis gelebilmiş değil. Nedenini bilmediğim şekilde internetimde arıza oldu aradım ve evime servis göndereceklerini söylediler. Bunu da ücretli yapacaklarmış. Yeter ki internetim gelsin mantığı ile ücret ödemeyi kabul ettim fakat hala evime servis gelmiş değil. Bana belirtilen saatte servis gelmediği için arayınca "Allah Allah gelmiş olması gerekiyor" diye dalga geçiyorlar. Ben kullanmadığım halde bu 1 haftanın internet parasını ödemek zorunda değilim.

Tolga 48 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Aralık 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine Huriye Hanım ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Aralık 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön