16 Şubat 2013

Ttnet Eve Verilen Hizmette Faturaya Yansıtılan Ücret!

Verdiğim arıza şikayeti neticesinde ekipler arıza gidermek için eve gelip arızayı gidermek için kabloyu değiştirelim deyip değişimi yaptılar evet arıza düzeldi gittiler bu hafta ttnet o kablo hizmeti olarak faturama 50 tl hizmet bedeli eklemiş şimdi soruyorum hangi ticaret kanununda vereceğin hizmet bedelini söylemeden hizmet verip sonra kafasına göre hizmet bedeli faturaya eklemek birincisi ödediğim faturanın hizmetini vermek zorundasınız tamam kablo değiştirdik diyeceksiniz o kabloyu ben değiştirebilirdim ücretini söyleseydiniz müşteriye bilgi vermeden değiştirdiğiniz kablonun ücretini fazla fazla olarak faturaya yansıtmanız hukuka aykırıdır ivedilikle sorunun çözümü istiyorum.

Savaş 76 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi26 Şubat 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; müşterimizin probleminin ADSL hattının bağlı olduğu Telekom Müdürlüğünce giderildiği ve problem ile ilgili bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Savaş22 Şubat 2013

  Müşteri Hizmetleriniz rayıp konuyla ilgili bilgi aldıktan sonra bölge müdürlüğünüz arayacak dedi ama ne arayan var ne soran sorun çözülmüşmü oldu şimdi açıklarmısınız.

 • Savaş16 Şubat 2013

  Sabırsızlıkla bekliyorum

 • Türk Telekom Temsilcisi16 Şubat 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön