29 Ağustos 2013

TTNET Ev Telefonuma Arama Yapılamıyor!

1.5 ay önce telefon hattımı nakil yaptırdım. Nakil yapıldı fakat telefonum dışarıdan gelen aramalarda çalmıyor. TTNET'i arıyorum arıza kaydı oluşturuyorlar ne ilgilenen var, ne arayan soran.

Bazen Türk Telekom'dan arıyorlar "siz TTNET abonesisiniz biz bir şey yapamayız" diyorlar. Anlamadım gitti ya ben TTNET'e arıza kaydı oluşturuyorum, Türk Telekom beni arıyor , tuhaf işler. Sonuç olarak 1.5- 2 aydır ev telefonum gelen aramalarda çalmıyor, ilgilenen de yok.

Selçuk 94 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön