26 Nisan 2013

Ttnet Ev Telefonum Akşam7 Sabah7 Ücretsiz GSM Aramalarına Kapalı!

2 Nisan 2013 tarihi itibariyle TTnet Alo müşterisi oldum."Kullandıkça öde"ev telefonum bağlandı.19 Nisan 2013 de cep telefonuma Ttnet Alo dan gelen mesaj şöyle:"Paketiniz dahilinde Akşam 7 sabah 7 aylık 3000dk ücretsiz kullanıma GSM yönüne aramalar dahil değildir."Bu kampanyadan ayrı tutularak haksızlığa uğratıldım. Mağduriyetim giderilmediği takdirde diğer operatörlerden internet sağlamayı ve ev telefonumu kapatmayı düşünüyorum.

Uğur 56 Okunma

Cevaplar

  • Uğur29 Nisan 2013

    TTnet alo ile Türk Telekom sanki birbirinden ayrı kuruluşmuş gibi, Türk Telekomun bu kampanyasından TTnet alo aboneleri faydalanamıyor.Saçmalık burada başlıyor maalesef!!

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön