24 Nisan 2013

Ttnet Eski Üyeleri Yeni Kampanyalardan Faydalandırmıyor!

Öncelikle benim merak ettiğim Ttnet kampanyalarını neden genellikle yeni kullanıcılara yönelik yapıyor? Ben şu anda kotalı bir tarifedeyim ve sınırsız tarifeye geçmek istiyorum ama yeni bir kullanıcıya göre 2 katı fazla ücret talep ediyorlar, Arkadaşlarım arasından yeni üye olup çok uygun fiyatlara servisi kullanırlarken ben niye daha çok para veriyorum?

Serkan 57 Okunma

Cevaplar

  • Serkan06 Haziran 2013

    444 0 375 i o kadar arayıp sormama rağmen ücret hakkında birşey yapamayacaklarını söylemelerine rağmen, hattımın kapatılması için dilekçe verdikten 2 gün sonra arayıp indirip teklif etmeleride ilginç oldu..

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön