21 Eylül 2015

TTNET Eski Müşteriler Değersiz, Yeni Müşteriler Değerlimi?

TTNET ile olan taahhüdüm bu ay içerisinde bitmiş. Müşteri hizmetlerini arayıp hipernet'e geçmeyi talep ettim ve sitede gördüğüm bir kampanyayı söyledim. Adresimde olup olmadığını araştırdılar ve 80mbit'e kadar desteklediğini söylediler. Modemimin VDSL olup olmadığını sordular, ben de ADSL modemim var VDSL yok dedim, o zaman bir VDSL modem almam gerektiğini söylediler. Sitede modemi hediye ettiğinizi yazmışsınız dediğimde "o, yeni müşterilerimize özel" cevabını aldım. Biz yıllardır TTNET kullandık diye hata mı ettik? Daha önceki sorunlarımı çözmediler, fiber bağlayacağız aynı fiyata dediler onu da vermediler. Bizi tercih etmişsiniz zaten, sizi kaybetsek de bir şey olmaz mı diyorsunuz? Ha haha.

Onur 33 Okunma

Cevaplar

 • Onur 19 Haziran 2016

  Aynı tas aynı hamam işler devam ediyor. 3 ay önce Türk Telekom mobil tarifesine geçtim. Şimdi yeni bir kampanya gördüm ona geçmek istiyorum ama aldığım cevap "Yeni müşterilere özel" eskilere veremiyoruz. Hala böyle saçma şeyler kaldı mı ya? Faturasız hattan faturalıya geçenler alabiliyor, başka operatörden gelenler alabiliyor ama daha önceden müşteri olanlar kampanyadan yararlanamıyor. Bu tarz konularda artık aşın biraz kendinizi, her şey para değil bu hayatta biraz da müşteri memnuniyetini ön plana çıkartın.

 • Türk Telekom Temsilcisi23 Eylül 2015

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Onur 22 Eylül 2015

  Ben TTNET'in artık konu ile ilgili araştırma, inceleme yapmasını istemiyorum. Şimdiye kadar kaç tane şikayet kaydı bıraktım, hiçbirisinde sonuç alamadım. Hatta kendiniz ses kaydı yapıyoruz diyorsunuz söylediğiniz şeyleri yapmayınca ses kaydı da ortalıktan yok oluyor. Müşteri memnuniyeti denilen şeyin sizde olmadığını fark ettim. o yüzden tüm aboneliklerimi bugün itibariyle kapattırıyorum. Ne evimde ne de şirketlerimde TTNET'e ait hiçbir şey istemiyorum artık. Çözümünüz 0 (sıfır)

 • Türk Telekom Temsilcisi21 Eylül 2015

  Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön