14 Şubat 2015

TTNET Erzincan Bayi Personel Davranışı.

Fatura yatıracaksın, "numaranı ver" diyor, sanki askerlik arkadaşım! Numaramı bilmiyorum deyip kimliğimi uzatıyorum illa numara olacak. Kimlikle olduğunu ısrarla belirtiyoruz ondan sonra tenezzül ederlerse faturanı yatıra biliyorsun.

2014 yılında taşındığımız için aboneliğimi sonlandıracağım zamanda aynı şey oldu, adam ısrarla TTNET hesap numaramı istedi, üstelik benden evden gidip alıp gelmemi istedi. Kaba bir şekilde müşteri ile muhatap oluyorlar.

Erzincan ofisine 2-3 gün gelip şikayet etmek için müdür aradım, "müdür bey toplantıda ne çalışanında üslup var ne de müdüründe iş. Müşteri ile nasıl konuşulacağını bilmeyen, müşteriye "ver" "al" diye hitap eden bir ofis.

Özay 472 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Şubat 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Şubat 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön