12 Nisan 2013

Ttnet Engelli Tarifesinden Faydalanamıyorum!

Ben yaklaşık 5 aydır Ttnet 8 mb kablosuz abonenizim. Aboneniz olurken çağrı merkeziniz ve başvuru yaptığım Üsküdar bayiliğinize Ttnet'in engelli tarifesi olup olmadığını sorduğumda olumsuz yanıt verdiler. Ancak bugün çağrı merkezinizle tekrar görüştüğümde engelli tarifesi olduğu bilgisi iletildi. Engelli tarifesi ile daha düşük ödeme yapacakken 5 aydır 69.25 tl ödüyorsam bu haksızlığın düzeltilmesini talep ediyorum.

Engelli olduğuma dair raporumu ileteceğiniz numaraya fax çekebilirim. Aboneliğimin başından beri ödediğim fatura tutarlarının engelli tarifesi üzerinden hesap edilerek gerekli mahsupların yapılıp Engelli tarifesine geçişimi ve yetkililerin ivedi geri dönüşlerini talep ediyorum.

Özlem 37 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Özlem 14 Nisan 2013

    KİMSE HENÜZ DÖNÜŞ YAPMADI BANA ANLAMADIĞIM KONTROLLER KAÇ GÜN SÜRMEKTE? MÜŞTERİYE TELEFON İLE ARA BİLDİRİM YAPACAK SEVİYEDE BİR HİZMET ANLAYIŞINIZ YOK MU?

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön