26 Ağustos 2014

TTNET Enerji -Alt Yapı Nedeniyle Nakil Yapmıyor Ama Parasını Alıyor!

Yeni taşındığımız eve nakil yapamıyoruz. Alt yapı sorunu var dediler bina yeni olduğu için her şeyi taktırdık kutu hat çekildi elektrik verildi. Hala aynı sorun var. TTNET'e gidiyorum enerji verilmemiş diyor nasıl olacak bu iş diyorum bir firma ile anlaşma bekliyoruz imzalar atılınca enerji verilecek deniyor.

3 Aydır bir imza atılamadı Maşallah 3 aydır aynı şey ile geri dönüyorum. Bu 3 ay içerisinde tabi TTNET parası alınıyor hem net hizmeti verilemiyor! Hemde para alınıyor işe bak!

Bu enerji ne zaman verilecek bu hatta sorarım size :)
Bana TTNET numarasını vermeyin her gün arıyorum her gün aynı şeyler...

Burak 179 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi22 Eylül 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Burak 12 Eylül 2014

  Sizi bir daha asla kullanmıyacagım 3 aydır eve bir net nakil edemediniz ilginize minnettarım.Diyecek söz yok...

 • Burak 26 Ağustos 2014

  Nasıl bir bilgilendirme ben merak ediyorum acaba 3 aydır beni başlarından mı atıyorlar bir firma ile enerji icin imza atıcaz diye ondan sonra enerji verilcek diye gerçek mi bu durum ?

 • Türk Telekom Temsilcisi26 Ağustos 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön