TTNET Elit Hizmet Ekibi Gelemedi.

Serkan S. |

01 Temmuz 2015 tarihinde, internetim gitti. TTNET'i aradım, arıza kaydım açıldı 2 gün sonra ekipler geldi ancak sorunun altyapıdan kaynaklandığını söylediler ve tekrar 444 0 375 no.yu arayıp arıza kaydı bırakmamı söylediler ki bende öyle yaptım, ertesi gün tekrar aradığımda sorunun çözülemediğini apartman içi bir arıza olduğunu söyleyip elit hizmete yönlendirdiler. Bende 6 Temmuz 2015 saat 13:30'a randevu verdiler ama kimse gelmedi, daha sonraki her aramamda acil koduyla tekrar not aldıklarını söylediler ama gelen giden yok. Elit hizmet veriyoruz diyerek insanları oyalamayın bari başka çözümler arasınlar. Kaç gündür internetim yok sizin yüzünüzden. Bu nasıl hizmet anlamış değilim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Teknik Servis Randevu

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Temmuz
  14:36

  Müşterimizin ilgili talebi üzerine, kısa mesaj ve e-posta ile gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • Serkan S.
  10 Temmuz
  11:22

  Msg. Geldi bana ulaşılamadığı lokal kablo arızası olduğu, bu konuyuda araştırdım, arızanın giderilebilmesi için TTNET eryaman şantiye şefliğinden personel gelip bina önündeki kanaldan kablo arızasını gidermesi gerekiyormuş, sİNCAN/YENİKENT şefliği dün mail attı yaklaşık 4 gündür söylememe rağmen, neyse sonuçta mail atıldı ve ben acil olarak şantiye şefliğinden personeli arızamın acilllllll olarak çözülmesi için bekliyorum artıkkk... ... İnanın çok ama çok sıkıldımmmm... ... .10 gündür internetsizim ve eşim 5 gündür evden dışarı çıkmıyor ekip beklemekten...

 • Serkan S.
  08 Temmuz
  13:15

  Bu konu ile alakalı olarak artık dayanamayarak Dün akşamüstü saat 17:00 civarı Ankara Sincan Yenikent Türk Telekom şefliğine gittim, onlarda arızanın altyapıdan yani apartman önündeki kanal içi kablo kopmasından meydana geldiğini, ve Ankara Türk Telekom Eryaman şantiye şefliğine haber verdiklerini söylediler ama dediğim gibi 7-8 gündür ne şantiyeden gelen var ne arızamı çözen Var,. Artık bu arızamın çözülmesini istiyorum. Lütfen... .

 • Serkan S.
  07 Temmuz
  16:21

  Bu duruma ilave olarak tekrar aradım ve tekrar bana 07 Temmuz 2015 yani bugün 15:00 randevu verdiler, ancak yine gelmediler, inanın artık bu durumdan sıkıldım ve yaklaşık 7 gündür internetsizim ve benim sorunuma parayla insanları bi nebze mecbur bıraktığınız adına elit dediğiniz hizmet bile cevap vermiyor, anlıyamıyorum neden randevulara sadık kalınmazki sırf evde biri olsun diye 2 gündür eşim evden kıpırdamıyor, bu nasıl bir hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyetidir?,

 • 07 Temmuz
  13:34

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.