23 Mayıs 2015

TTNET Elit Ekip Hizmet Kusuru!

328***58 10 gündür internetim yok düzeltilmesi için 444 0 375'i onlarca kez aradım en sonunda elit ekip istedim eve para ile yaptırayım diye gecikmelide olsa ekip geldi ve arızanın iç tesisattaki kablolardan kaynaklandığı ve bizim yetkimiz yok yapamayız. Elektrikçi çağrın dedi zaten iç tesisattan olduğunu bildiğim arızayı bana evime kadar bildirmek için gelen elit ekip faturama 11 TL yansıtıldığını söyledi hiç işlem yapmadan.

İşin ilginç yanı dediği de çıkmadı arıza modemden kaynaklıymış bunu bu işten hiç anlamayan eşim buldu ve modemi değiştirince problem kalmadı. Devlet bu insanlara aylık dünya para ödüyor iş yapsalar içim yanmaz. İnternet arızasının neden kaynaklandığını bulamayan insan.

Gökhan 93 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Mayıs 2015

    Müşterimiz ile 23.05.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön