29 Kasım 2014

TTNET Elektronik Postan "Outlooka" Düşmüyor!

20 gün önce bütün elektronik postalarım kayboldu ve "Outlooktan" e-mail gönderip alamaz oldum. Bilgisayar tamircisi günlerce uğraştı bu arada defalarca çağrı merkezini aradık. Söyledikleri her şeyi yapmamıza rağmen sorun çözülmedi. "Ttnetwebim sitesinden elektronik postalar görünüyor, ama "outlookta" görünmüyor. Üstelik "Ttnetwebim" sitesinden zaman zaman giremiyorum maillerime, şu anda olduğu gibi yaklaşık 2 saattir giremiyorum. İşlerimin aksamasından dolayı yaşadığım mağduriyetimin kaldırılması için gerekenin en kısa sürede yapılmasını rica ediyorum.

Dilman 175 Okunma

Cevaplar

  • Dilman08 Aralık 2014

    Bugün ttnetten Emre Bey sayesinde sorunum kısmen çözüldü. Yani artık gelen e-maillerimi Outlook'un içinden alabiliyorum. Ancak hala e-mail gönderemiyorum ve gönderdiğim eski emailleri göremiyorum. Tekrar 444 0 375 nolu numarayı aradım. Karşıma çıkan İbrahim Bey adında bir müşteri temsilcisi oldukça kaba ve asabi bir ses tonuyla, bana asla yardımcı olamayacağını, onun tek görevinin internete bağlanamıyorsam bunu sağlayabileceği olduğunu söyledi. Emre Bey''e teşekkür ediyor, sorunumun kalan kısmını da çözmesini rica ediyorum. İbrahim Bey gibi bilgisizliğini kabalıkla, müşteriyi azarlar gibi bir ses tonuyla başından savmaktan başka bir şey bilmeyen müşterileri temsilcilerine de ihtiyacı olan eğitimin acilen verilmesini diliyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Aralık 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Kasım 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön