16 Nisan 2013

Ttnet Eksik Hizmet!

Şırnak/Cizre'de Ordu personeliyim.Ortalama Temmuz 2012 den bu yana 444 0 375 'in ilgili tüm personellerine binamda ki ADSL ve Telefon hattımın bulunması ve bağlanması için sürekli müracaatta bulundum. Müracaatlarıma bir cevap gelmemesi üzerine onlarca şikayet formları oluşturdum ve Ttnet dairelerinde şikayet dilekçeleri oluşturdum.

Ne şikayetlerime bir cevap geldi nede ADSL hattım bulundu.Üzerine bugün itibariyle kullanmadığım ayların faturasının avukata verileceğini söyleyen bir telefon aldım.Tüm şikayet formlarımın, fatura itirazlarımın ve şikayet konuşmalarının telefon kayıtlarının incelenmesini,sözü edilen kullanmadığım hizmet parasının silinmesini talep ediyorum.

Volkan Ü. 14 Okunma

Cevaplar

 • Volkan Ü.20 Ekim 2013

  şikayetimin karşılığını alamadım ve halaa fatura işliyor ve borcum katlanıyor. Gerekli işlemlerin yapılarak mağduriyetimin giderilmesini rica ederim.

 • Volkan Ü.20 Ekim 2013

  şikayetimin karşılığını alamadım ve halaa fatura işliyor ve borcum katlanıyor...

 • Türk Telekom Müşteri Temsilcisi22 Nisan 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Müşteri Temsilcisi16 Nisan 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön