04 Mart 2014

TTNET Eksik Bilgilendirme Yapıp Faturaya Ekstra Ücret Yansıtıyorlar.

İnternet hızımız düşük olduğu için müşteri hizmetlerini aradım. 5TL farkla farklı bir tarifeye geçireceklerini söylediler bizde kabul ettik. Önceden 63 TL öderken 2 aydır 87.5 TL fatura geliyor. Bugün aradım ve nedenini sorduğumda yeni tarifeniz den dolayı denildi. Bize 5 TL denilmişti,o zamanki konuşma kaydımızın dinlenmesini istedim.

Dinleyip aradıklarında eksik/yanlış bilgi verildiğini kabul ettiler ve 2 ay boyunca yanlışlıkla 5 TL fazla aldıklarını söylediler. Geri kalan 15 TL'lik farkta ALO diye bir paket tanımlandığını ondan dolayı olduğunu söylediler. Bizim böyle bir talebimiz olmadı deyince de yeni tarifeye geçince otomatik tanımlanmış bunu sizin bilmeniz lazım, bizim bunu söylememiz gerekmiyor dedi.

Esat 56 Okunma

Cevaplar

  • Esat 07 Mart 2014

    Bütün konuşma kayıtlarımın dinlenmesini talep ettim.Sonucunda ise her arayan müşt temsilcisi bir önceki müşt temsilcisinin yanlış bilgi verdiğini söylüyor. İlk görüştüğüm müşt temsilcisi 68 TL dedi. Daha sonra arayan faturanız 87.5TL gözüküyor ama aslında 82.5TL ama 2 aydır yanlışlık 5TL fazla almışız dedi.sonra itiraz ettim sonra bu konuşma kaydımı dinleyen temsilci faturanız 87.5TL önceki arkadaş yanlış bilgi vermiş dedi. Bidaha şikayet kaydı oluştursam galiba sonraki arayanda 87.5TL yanlış önceki arkadaş yanlış bilgi vermiş deyip 5TL daha ekleyecek galiba. Anladığım da bu şekilde artıp gidecek

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Mart 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Mart 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön