10 Ekim 2014

TTNET Eksik Bilgilendirme!

Ağustos ve Eylül faturaları 85 TL gelmesi (60 TL civarında ödeme yapıyordum) üzerine Türk Telekom Müşteri temsilcisi ile görüştüm. Bunun nedenini taahhüttün sona ermesinden dolayı olduğunu bildirdiler. Sistemimi değiştirdim.

Ekim TTNET son fatura 362 TL geldi. TTNET yetkilisi taahhüttün ağustos ayında sona erdiğini ancak araştırılacağını iletti. Kısa bir süre sonra diğer TTNET yetkilisi farklı bir taahhüt olduğu ve bunu diğer TTNET operatörlerinin göremediğini bu yüzden eksik bilgilendirildiğimi belirterek ancak asıl olanın kendi bilgileri olduğu ve yasal yollara başvurabileceğimi bildirdi. TTNET neden taahhüt konusunu kendi birimlerinden saklıyor müşteriyi mağdur ediyor.

Hakan 87 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Ekim 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Ekim 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön