30 Nisan 2015

TTNET Ekiplerin İlgisizliği!

Daha önce de defalarca Türk Telekom 4440375 numarasını aramama rağmen halen sorunuma çözüm bulunamadı, ekteki fotoğrafta göründüğü üzere direkteki internet hizmeti almış olduğum kablo aylar önce koptu, gelen ekipler bu şekilde ekledi ve sonrasında devamlı internetim kopma ve hizmet alamama. Kablolar çıplak bir şekilde bağlı ve rüzgarla birbirine değiyor, hizmet veremiyorsunuz kapatın dükkanı. Lütfen çözüm, ödediğim paralara yazık.

Ali 86 Okunma

Cevaplar

  • Ali06 Mayıs 2015

    Şikayetimle hiçbir şekilde ilgilenilmedi. Arayınca TTNET müşteri temsilcisinin verdiği bilgi 14 saattir internetimdeki kopmalar olmayışıymış. Ama ara ara kopmalar devam etmekte telekom ekipleri bu kadar ilgisiz

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Nisan 2015

    Müşterimiz ile 30.04.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön