23 Mayıs 2013

Ttnet Ekibi Hattımı İznim Olmadan Başka Yere Nakletti Ve Geri Getiremiyor!

Adıma iki adet internet hattı kayıtlı. Biri Yenibosna'da diğeri Gaziosmanpaşa'da. 1 hafta önce Yenibosna'daki hattın aynı adreste üçüncü kattan ikinci kata nakli için talimat verdim. Nakil sırasında Ttnet ekibi GOP'taki hattımı da Yenibosna'ya nakletmiş. Daha sonra adıma yeni bir hesap no.su çıkarmışlar. Aynı gün onu iptal etmişler. Nakilden sonra iki hatta kesildi.

Daha sonra Yenibosna'daki hat açıldı ama Gop'taki hat açılmadı. Bir haftadır çağrı merkeziyle görüşüyorum söyledikleri şey sadece şu: Kaydınızı alıp ilgili yere iletiyorum. onların yaptığı bir hatadan dolayı internetim yok ve çözüm adına da bir şey yok.

Enver 40 Okunma

Cevaplar

 • Enver 27 Mayıs 2013

  Bildirim yok. İnternetim yok.

 • Türk Telekom Temsilcisi27 Mayıs 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Enver 23 Mayıs 2013

  Bir haftadır yukarıdaki açıklamanın aynısı dışında birşey yok. Hat bir anda naklediliyor ama bir haftada geri getirilemiyor. İlgili birim bir haftadır interneti yeniden keşfediyor galiba...

 • Türk Telekom Temsilcisi23 Mayıs 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön