15 Mayıs 2013

Ttnet E-Mail Adresi Kullanamıyorum!

01. 05. 2013 tarihinden beri e-maillerime ulaşamıyorum. Panel. ttnetwebim. com/?tab=ttmail adresi şifremi ve e-mail adresimi kabul etmiyor hatalı diyor. Defalarca müşteri hizmetlerinizi arayıp şikayet bildirdim fakat çözüme ulaşamadım. Sistemsel bir hata olabilir 2 gün sonra tekrar deneyin gibi cevaplar aldım.

Amacınız e-maili kullanmamamız mı? 13. 05. 2013'de Web. ttmail. com/ bu linki yazarak girebildim kendi çabamla. Fakat oradan da e-mail gönderebiliyorum fakat bazı e-mailleri alamıyorum. Lütfen ivedilikle çözüm bekliyorum.

Ebru 185 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön