TTNET Düşük Hız Problemi Yaşıyorum!

Teyfik Alican Ç. |

10.10.2015 tarihinde kullanmaya başladığım internet hızım düşüktür 1 megabitin altındadır. Bana söylenilen kampanyada hızımın kota asımında 3 megabite çekileceği fakat kotayı aşmadığım halde hızım asla söylenilenin üstüne çıkmamıştır. Hızımdan şikayetçiyim gereğinin yapılmasını istiyorum. Her gün müşteri temsilcisini arıyorum bıkmadan usanmadan her gün arayacağım sorunum çözülene kadar!

Etiketler :

Bağlantı Hızı Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Ekim
  16:49

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasına SMS ile bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • Teyfik Alican Ç.
  24 Ekim
  22:15

  Sıkıntımız devam ediyor çözüm önerilerinizi bekliyoruz TTNET hala hizim 1 MBT ve hattım 16 mgbt ye kadar destekliyor 14 gündür 1 megabtten kullaniyoruz yardim

 • 23 Ekim
  11:02

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.