23 Ekim 2015

TTNET Düşük Hız Problemi Yaşıyorum!

10.10.2015 tarihinde kullanmaya başladığım internet hızım düşüktür 1 megabitin altındadır. Bana söylenilen kampanyada hızımın kota asımında 3 megabite çekileceği fakat kotayı aşmadığım halde hızım asla söylenilenin üstüne çıkmamıştır. Hızımdan şikayetçiyim gereğinin yapılmasını istiyorum. Her gün müşteri temsilcisini arıyorum bıkmadan usanmadan her gün arayacağım sorunum çözülene kadar!

Teyfik 39 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Ekim 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasına SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Teyfik24 Ekim 2015

    Sıkıntımız devam ediyor çözüm önerilerinizi bekliyoruz TTNET hala hizim 1 MBT ve hattım 16 mgbt ye kadar destekliyor 14 gündür 1 megabtten kullaniyoruz yardim

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön