03 Mayıs 2013

Ttnet Düşük Fiyatlı Paket Aldığımız İçin Arızamızı Gidermiyorlar!

Sayın Yetkili;
8 defa arıza formu doldurarak talepte bulunduk fakat hala talebimize karşılık bulamadık. Müşteri temsilcimizi aradığımızda ise bize sizin ödediğiniz fatura düşük fakat diğer firmaların faturaları yüksek olduğu için sıralama fatura tutarına göre yapılır dediler.

Ancak hizmet rakamla ölçülmemelidir diye düşünüyoruz. Kurumsal olduğunu düşündüğümüz firmadan böyle duyduğumuz için maalesef ki onurumuz, gururumuz kırılmıştır. Böyle bir firma ile çalıştığımız için utanç duyuyoruz.

Bilgilerinize...

Gülay 44 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön