09 Ekim 2014

TTNET Durup Dururken İnternet'im Kapatıldı.

2638**4 numaralı şikayette belirtilen sorunu çözemediler, başvurunun 23. Gününe geldikten sonra dendi ki "sistemden kaynaklanan bir hata var, sizden biz yeni bir başvuru alalım, eskisini de iptal edelim.

" 23/08/2014'te yeni bir başvuru yaptım. Önceki başvuruda aldığım modemi geri verdim, yeni başvuruda yeni bir modem aldım, ama bu modem bozuk çıktı. Neyse, modemi değiştirdim ve en sonunda yeni başvurum için İnternet bağlandı. Asıl bomba ise bundan sonra: Bugün İnternet'im kesildi, 4440375'ten dediler ki bu yeni başvurum iptal edilmiş. Herhangi bir talebim olmadan İnternet başvurum iptal edildi. Bağlanması için tekrar TTNET'e gidip başvurmam gerekiyormuş.

Ramazan 86 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Ekim 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Ekim 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön