04 Nisan 2013

Ttnet Durmadan Reklam Mesajı Geliyor!

Dünden beri Ttnet tarafından 9 kere aynı mesaj telefonuma yollanıyor. İçerik şu; "Ttnet ProG Online eğitimleri ile kişisel ve kariyer gelişiminizi hızlandırın! Ayda 4, 90 TL ye yüze yakın online eğitim ttbetprog. com. tr'de" Hattıma reklam mesajlarını engellediğim halde nasıl geliyor anlamadım. Hadi geliyor sorun değil 1 kere yollanır, 2-3 saat aralıklarla aynı mesaj aynı kişiye niye gönderilir? Kıt mıyız 1 kere okuyunca anlamıyor muyuz nedir?

Eray 80 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön