14 Mayıs 2013

Ttnet Durdurulan Hizmete Fatura Kesilmesi!

Ttnet Eylül 2012 ay başında borcumdan dolayı adsl hizmetimi durdurdu. Fakat Eylül, Kasım, Kasım 2012 ve Şubat 2013 dönemlerinde adsl hattım için fatura kesmeye devam etmiştir. Kullanmadığım hizmetin bedelini ödemek istemediğimi bunun iptalini pek çok kez Ttnet Müşteri hizmetlerine bildirdim fakat olumsuz dönüş oldu. Bu faturaların iptalini talep ediyorum. Fatura iptalinin ardından kalan borç tutarını ödeyeceğim.

Emrecan 85 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön