14 Mayıs 2013

Ttnet DSL Hat Bağlantı Süresi!

Yaklaşık 12 gün önce hızlı olur diye Ttnet yalın internet hizmetine, internet üzerinden başvurdum. Bana 7 iş günü içinde bağlantı kurulacağı bilgisi verildi. Sözleşme kargo firmasından imzalanıp geri gönderilecekti.

4. gün ben arayıp gelen giden olmadığını bildirdim. 5. gün kargo geldi, sözleşme yapılmasına rağmen halen işlemim aktivasyonda görünmektedir. Derhal iptalini istedim bu sefer aktivasyonu beklemek gerekiyor.

Madem bu işi yapıyorsunuz verdiğiniz tarihlere ve sözlere uyun. Tekrar ediyorum 24 saat içerisinde bağlantı sağlanamıyorsa zaten, bağlantı vermeyin iptal edin istemiyorum.

Taner 707 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön