25 Şubat 2013

Ttnet DSL Bağlantısı Yok!

Şubat başında ttnet abonesi oldum. Tam bir aydır "DSL bağlantısı yok" uyarısı alıyorum. Çağrı merkezini defalarca aradım aldığım cevap hep aynı "bağlantınız da sorun yok modem firmasıyla görüşün" Modem firmasını defalarca aradım 25-30 dk hatta bekliyorum cevap veren yok.

Modemimi kendim değiştirdim. Sonuç aynı. Shift denen kutuyu değiştim sorun çözülmedi. Sorunumla ilgilenen yok, müşterisinin mağduriyetini topu modem firmasına atan sorumsuz bir ttnet var.

Dürüst ve güvenilir satıcı ilkesine bu kadar uzak bir kurum olmak ttnet için utanç verici olmalı. Kesinlikle tüketici haklarına şikayet edeceğim.Ve her platformda ttnet karşı propangandasına devam edeceğim.

Serkan 9.972 Okunma

Cevaplar

  • Serkan28 Şubat 2013

    Umarım bir daha bana veya başka bir müşterinize şikayetvar.com'a varıncaya kadar tüketici hakları mahkemesine gideceğim uyarısına vardırmadan yardımcı olmayı başarabilirsiniz.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön