TTNET Dört Gündür İnternet Bağlantım Yok.

Burak E. |

Bir TTNET Platinum müşterisi olarak 4 gündür internet bağlantım bulunmuyor. Aynı zamanda Tivibu hizmeti kullanıyorum. Telefon faturası ve ek hizmetlerle beraber her ay 140 TL civarı bir ücret ödediğim halde, 4 gündür evimde internet bağlantım bulunmuyor. Haliyle Televizyonda izleyemiyorum. TTNET Müşteri Hizmetlerini 3 defa arayıp arıza kaydı oluşturmama, ödenmemiş olan faturamı ödememe rağmen hala bağlantım bulunmuyor. Verdiğim ücret karşılığı almam gereken hizmeti alamıyorum. Eğer problemim kısa süre içerisinde çözülmediği takdirde tüm ürünlerimi iptal edip başka bir servis sağlayıcısı kullanmaya başlayacağım.

Etiketler :

Bağlantı Kesilmesi İnternete Bağlanamama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Ekim
  14:06

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 09 Ekim
  10:55

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.