29 Aralık 2014

TTNET Dönüş Yapmadı!

15.12.2014 tarihinde TTNET müşteri hizmetleri tarafından aranarak daha önce tarihini hatırlamadığım bir şikayetten dolayı haklı bulunduğum tarafıma bildirilmiş olup; sözleşmemi bozarak internet hattımı iptal ettirebileceğim veya aynı sözleşme şartlarından devam edeceğim bildirilmiştir. Bende taahhüdümün bozularak hattımın iptal edilmesini talep ettim müşteri hizmetleri TTNET Kars Şubesine giderek hattımın iptal edebileceğimi söyledi.

Kars TTNET görevlisi hattımın beklemede olduğu için kapatamayacağımı müşteri hizmetlerini arayarak hattımı online ettirmem istedi. Müşteri hizmetleri tekrar şikayet formu doldurdu omun üzerinden 9 gün geçti ama halen tarafıma dönen olmadı.

Hüseyin 71 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Ocak 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Hüseyin01 Ocak 2015

    rezalet bir kurum 16 gündür internetimi kapatamadım 16 günde 10 sefer aradım hala başvurunuz değerlendirme aşamasında diyor. Faturada aleyhimize işliyor her gecen gün.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Aralık 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön