17 Ağustos 2013

TTNET Dondurulmuş Hesaba Fatura!

TTNET müşterisiyim. 19.05.13 tarihinde evimi taşıdım internet hattımın naklini istedim. Yeni binaya sistem kurmak 6 aylarını aldığını belirttiler. İsterseniz hesabınızı dondurun boşuna para ödemeyin diye söylendi.

Çağrı merkezi personeli hesabımı döndürdü. Kullanmadığınız hizmet için size para ödettirmeyiz dendi ve bugün 15.08.2013 sisteme baktığımda 150 TL'ye yakın 3 aylık borcum var. Çağrı merkezi personelleri yasal hakkınızı kullanabilirsiniz diyorlar.

150 TL için mahkemelik mi olacağım? 7 yıllık müşterisiyim. TTNET ve Türk Telekom'u bir daha asla kullanmam. Şikayet açtırdım takip edeceğim. Sonucu da buraya yazacağım...

Berkay 41 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön