13 Şubat 2014

TTNET Dondurulmuş Hatta Fatura Skandalı!

TTNET ADSL hattımı kapatma kararı ile ofislerine giderek imza ve evraklarımı verdim. Ardından hemen ertesi günü bana ulaşarak öncelikle faturamı bir miktar düşürmeyi teklif ettiler. Ben kapatma kararımda ısrarcı olduğumu belirttiğimde faturamı bir miktar daha düşürmeyi teklif ettiler.

Ben yine kapatma kararımın değişmediğini ilettiğimde telefondaki arkadaş, hattımı bana en son teklif ettiği ücret hakkım saklı kalacak şekilde 6 ay dondurmayı teklif etti. Kabul ettim. Hemen sonra bana bir fatura geldi. Ben bu son bir fatura olabilir diye ödedim. Ancak bana kullanmadığım bir ayın da faturası gelince müşteri hizmetlerini aradım. Hattımın aktif gözüktüğünü söylediler. Bravo TTNET!?

Gökhan 82 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön