TTNET Dondurulan Hatta Fatura Çıkardı!

Berat Yiğit İ. |

Gün geçmiyor ki TTNET' in yeni icatları son bulsun. Veremedikleri hizmetten dolayı defalarca şikayetçi olduktan sonra "bu iş bilmeyenlerle" mi uğraşacağım deyip Turkcell Superonline' a geçtim.

Birkaç gün sonra bir emir kulu agent arkadaş aradı. Beni ikna etmeye çalıştı, ona nedeni anlattım. Sonu ne oldu tam hatırlamıyorum ama sanırım kabul ettim dondurma işlemini. Tabi ki bana bunun için herhangi bir fatura kesimi vs olacağı çağrı sırasında söylenmedi.

Şimdi gelmişler bende kullanmadığım ürün için 97 lira para istiyor. Bunun için çağrı merkezini aradığımda yetkili ile görüşmek istediğimi özellikle belirttim. Ama beni yine bir agent aradı Süpervisor'a ulaşmak bir bu kurumda zor sanırım.

Etiketler :

Haksız / Yüksek Ücretlendirme Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Berat Yiğit İ.
  06 Eylül
  13:36

  Bilgilendirme yapılmıştır diye cevap yollanıyor ama herhangi bir bilgilendirme yok:D

 • 07 Temmuz
  15:47

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 06 Temmuz
  11:18

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • Berat Yiğit İ.
  04 Temmuz
  19:37

  Gün geçmiyor ki TTNET in yeni icatları son bulsun. Veremedikleri hizmetten dolayı defalarca şikayetçi olduktan sonra \"bu iş bilmeyenlerle\" mi uğraşçam deyip Turkcell Superonline a geçtim. Birkaç gün sonra bir emir kulu ağent arkadaş aradı. Beni ikna etmeye çalıştı ona nedeni anlattım. Sonu ne oldu tam hatırlamıyorum ama sanırım kabul ettim dondurma işlemini. Tabi ki bana bunun için herhangi bir fatura kesimi vs. Olacağı çağrı sırasında söylenmedi. Şimdi gelmişler bende kullanmadığım ürün için 97 lira para istiyor. Bunun için çağrı merkezini aradığımda yetkili ile görüşmek istediğimi özellikle belirttim. Ama beni yine bi agent aradı süpervisor a ulaşmak bi bu kurumda zor sanırım