TTNET Dondurulan Faturanın İşlemesi!

Bahadır U. |

Hattımı kapattırmak istediğimde, taahhüt sonuna kadar hattı dondurup, taahhüt sonunda hiçbir ödeme yapmadan kapatma işleminin yapılacağı şeklinde bilgilendirildim. Taahhüt sonunda hattı kapatmak için başvurduğumda 86 liradan 3 aylık fatura borcu ve 200 lira da cayma bedeli olmak üzere 286 lira borcu ödersem kapatma işlemi yaptırabileceğim söylendi. Dondurulmuş hat için neden fatura işletildiğini sorduğumda herhangi bir açıklama alamadım. Ben de fatura borcumu ödeyip, hattı kapattırmak zorunda kaldım! Dondurduğum hat için neden fatura ödemek zorundayım, dondurmaktan kasıt nedir? Neden yanlış bilgi verilerek insanlar kandırılıyor?

Etiketler :

Haksız / Yüksek Ücretlendirme Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Eylül
  14:01

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasına SMS ile bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 22 Eylül
  09:50

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.