TTNET Dondurma İşlemindeki Usulsüzlük!

Cihan Fatih T. |

TTNET 'de iki adet internetim bulunmaktaydı, yaz sonu iki hattımın da kullanılmayacağı için dondurma işlemi gerçekleştirilmesini istedim çağrı merkezini aradım orada bulunan hanım efendi iki hattımın da dondurulma işleminin gerçekleştiğini söyleyerek telefonu kapattı.

Daha sonra iki hattın dondurulduğunu sanan benim e-mailime 3 adet fatura geldi, çağrı merkezini yeniden aradığımda şikayet kaydı oluşturuldu şikayet kaydı için arayan kişi dondurulma işlemi sadece biri için dondurulma işleminin gerçekleştiğini söyledi ve telefonu kapattı, bununla ilgili şikayet oluşturmak istiyordum.

Etiketler :

Haksız / Yüksek Ücretlendirme Üyelik / Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Eylül
  12:02

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasına SMS ile bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 10 Eylül
  12:00

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.