26 Şubat 2013

Ttnet Dondurduğum Üyeliğim Habersiz Açılmış!

23Ekim2012'de 180günlük dondurduğum internet hattım,onayım alınmadan,bana herhangi bir bilgi verilmeden 2013 Ocak ayı itibariyle açılmış.Ocak aynda mailime gelen fatura (sadece modem ya da bağlantı ücreti olan) 2TL ancak Şubat ayında gelen fatura 111TL.Müşteri temsilcisinin yaptığı açıklama ise faturanın Ocak-Şubat aylarına ait olduğu.Bilgim olmadan Ocak ayında açılan internet hattımın durumundan Şubat faturasıyla haberdar oluyorum!

Üstelik 08 Ocak tarihinde müşteri hizmetleriyle kayıtlı görüşmemde müşteri temsilcisi tarafından durum kontrolü yapılıyor ve hattımın (olması gerektiği gibi) dondurulmuş olduğu bilgisi bana veriliyor!Bana yapılan açıklama ise "Size bilgi verildi". Hayır verilmedi.

Kiymet 45 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön