02 Aralık 2014

TTNET Dolaylı Yoldan Müşterisini Mağdur Ediyor!

Biten sözleşmeden hemen sonra TTNET tarafından arandım. Taahhütsüz devam etme konusunda arayan görevliyle anlaştık ama sonra online işlemlere baktığımda yeni paketimin internet için 6 ay %50 indirim ve 12 at sabit telefon abonelik yapıldığını gördüm. Halbuki telefondaki müşteri hizmetleri görevlisi hiçbir şekilde sabır telefonun 12 ay taahhüdünden bahsetmemişti.

Mahmut 1.121 Okunma

Cevaplar

  • Mahmut14 Ocak 2015

    kalitesiz servis ve kurum

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Aralık 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Aralık 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön