TTNET Doğru Bilgi Veremiyor!

Sema T. |

TTNET hazırnet paketi başvurusunda bulundum. TTNET'in kendi sitesinde hazırnet paketine başvuranlara 31 Ekim'e kadar modem verileceği yazmasına rağmen TTNET modem vermiyor. Bir de çocuk gibi bayi suçu telekom'a, telekom da müşteri hizmetlerine atıyor. Yaptıkları ise sadece kendilerini kötü duruma düşürmek. En kısa zamanda paketi iptal ettireceğim. İnsanlara çözüm üretmeyen bir zihniyete sahipler çünkü.

Etiketler :

Kampanyadan Faydalanamama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sema T.
  16 Ekim
  19:22

  Bir gün önce arayıp modeminizi bayiden alin diyen bir müşteri hizmetleri, bayilik modem vermeyince biz öyle bir şey demedik size modem veremeyiz diyen ve müşteriyi yalancilikla suclayan bir müşteri hizmetleri. eğer beni yalancilikla sucluyorsaniz hani sizler çok durustsunuzya kayıt altına aldiginiz o gorusmeleri dinleyin de utanin. Rezil bir sirketsiniz.

 • Sema T.
  16 Ekim
  15:40

  Incelemeyi baslatmaktan kastiniz insanları kadirmak mi? hiçbir şey yaptığınız yok. Benim elime gecen bir suru ugras sonrası kocaman bir fiyasko. Daha kendi bayiliginize söz geciremeyen bir sirketsiniz sizden başka ne beklenebilir ki. Beni bos yere arayıp erberledigiz cumleleri soyleyeceginize çözüm uretin diyecegim ama sizde o kapasite yok.

 • 13 Ekim
  11:05

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.