TTNET DNS Sunucunuz Kullanılamıyor!

Kadir İ. |

25 Ekim 2015 tarihinde saat 13:00 14:00 arası saatte internetim gitti. TTNET'in zaten gidip gelen bir interneti olduğu için yine normal sıradanlaşmış hale gelen gitmelerden biridir diye düşünüp bekledim. Ama saatlerce beklememe rağmen internetim gelmedi. 4440375 i aradım internetinizde sorun görünmüyor denilip sadece arıza kaydı oluşturup işlemi bitirdiler her zaman ki gibi. Sorun bendedir deyip 2-3 farklı modem denedim ama DNS sorunu olduğu bu yüzden bağlanmadığı yazıyordu modem arayüzünde.

Tekrar tekrar aramama rağmen internetim halen yok ve kimse ilgilenmiyor üstünden neredeyse 1 gün geçti benim acil işlerim var internete ihtiyacım var ve TTNET sürekli beni mağdur ediyor bu bir değil iki değil.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Ekim
  13:07

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasına SMS ile bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 28 Ekim
  14:02

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.