22 Mart 2013

Ttnet Dilekçe Vererek Kapattığım İnternete 5 Aydır Fatura Geliyor!

2012 yazında 3 aylık yalın internet abonesi oldum. Yaz sonu internet paketimin devam edeceğine dair bir mesaj aldım. Kocaeli merkez postanesine giderek kapatmak için dilekçe verdim. Bana dilekçe yürürlüğe girene kadar olan miktarın faturalandırılacağını ancak internet hattımın bu dilekçe ile kapatıldığını söylediler.

Şimdi bir mesaj geldi o tarihten beri her ay hatta 15,5 tl fatura kesiyorlarmış. Ben 5 aydır faturamı ödemediğim için hakkımda yasal işlem yapacaklarmış. Ttnet'i aradım bana hattımın kapatılmadığını günlük internet hattına çevrildiğini söylüyorlar. Ben kapatılması için dilekçe veriyorum bunlar hattın tarifesini değiştiriyorlar. Kapanması için ne yapmam lazım.

İnternet No:7011440435

Seyda 82 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme ve yönlendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön