19 Haziran 2013

TTNET Devir İşleminde Dosya Kaybı!

2010 yılının Haziran ayında yurt dışına gideceğim için üzerimdeki hattı arkadaşıma devrettim. 2013 yılının başlarında da 450 TL civarı bir borcum olduğu bilgini içeren mektup aldım. Önemsemedim çünkü; devrettiğimden eminim. Sonra icra işlemi başlattılar. Yine de telefonla aradım borcun yok dediler!

Sözde borcum katlanmış; bir de ödemezsem dosya masrafı eklenecekmiş. Devrettiğim arkadaşım dilekçe verdi cevap yok. Sonra baktık ki 2013 Şubatta devretmişim hesabı, haberim yok!Tüm bunların yanı sıra ben şuanda bir TTNET müşterisiyim ve üzerime hattım var; aynı zamanda da icralık durumdayım. Hatalar zinciri. Çözün bunu!

Yusuf 74 Okunma

Cevaplar

  • Yusuf 12 Haziran 2014

    Bu kafa ile olmaz...

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Haziran 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Haziran 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön