26 Mart 2015

TTNET Desteklenmeyen Alt Yapılı Hizmetin Satışı!

02.03.2015 tarihinde Hızı Keşfet Kampanyası yalın HiperNet limitsiz paketini alt yapım desteklemediği halde bana satılmıştır. Hat yasal işlem süresi 15 gün geçmesine ve üzerine de 6 gün geçmesine karşın aktif edilmiştir.

Bugün 25/03/2015 tarihinde Türk Telekom yetkilileri tarafından aranıp hattımı kullanamayacağım söylenmiştir. Hizmetini vermediklerini bir ürünü satarak 23 gün insanları oyalayarak mağdur edilmiş bulunmaktayım. Sözleşme gereğince kendi yükümlülüklerini yerine getirmeyen TTNET bir de üzerine sözleşme fesih bedeli istemektedir.

İsrafil 73 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Mart 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön