15 Nisan 2013

Ttnet Destek Fiyaskosu!

09.04.2013 tarihinde internet bağlantım da kopmalar yaşadığımdan dolayı ttnet ile başlayan teknik destek maceram 11-12 nisan günleri arıza ile ilgili altyapı kontrol ve iyileştirme adı altında tamamen internet bağlantımın kesilmesine dönüştü. 13 nisan günü kavuştuğumuz internet bağlantımıza sevinemeden 8 mbt olması gereken bağlantımın 0.8 mbt olduğunu görünce tekrar ttnet teknik destek hattını aradım.

Bu gün yine, yeni bir arıza kaydı açtılar. Buradan bu kurumun sevgili yöneticilerine müşteri memnuniyeti bu mu? ve sorunumu çözmek için bir şeyler yaparlar mı ? diye sormak istiyorum.

Tamer 41 Okunma

Cevaplar

 • Tamer 20 Nisan 2013

  19 Nisan da sorunum tekrar çözüldü. Splinter kaymaklı olduğu söylendi. Splinteri ve telefonu fırlatıp attım telefon hattını direk modeme girdim fakat 20 Nisan da tekrar kopmalar başladı.

 • Tamer 18 Nisan 2013

  Hattımdaki hışırtıla yüzünden türk telekomada arıza kaydı açıldı. Gün içerisinden sorunumun detayları için arandım tekrar döneceklerini söylediler fakat bunu söyleyen arkadaşın herhalde mesaisi bitti ne arayan var ne soran. Telefonda hışırtı var. Bağlantım sık sık kopuyor. Kopmazsa hızım 1,5 megabit. 11 nisan dan beri bana bu eziyeti yapan kuruma insaf kendime sabır diliyorum.

 • Tamer 17 Nisan 2013

  15 Nisan ve 16 Nisan günleri internete sorunsuz bağlandım. 17 Nisan kopmalar başladı. neredeyse dakikada bir yaşanan kopma ttnet destek hattınca da doğrulandı. Arıza kaydı açıldı. Merakla bekliyoruz.

 • Türk Telekom Temsilcisi16 Nisan 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi15 Nisan 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön