28 Mart 2013

Ttnet Denen Firma Tivibu Denen Şeyi Habersiz 2 Yıl Bana Fatura Etmiş!

Ttnet'in 24 ay internetinden zar zor kurtulduk fakat öğrendik ki bu 24 aylık sözleşmeye iznim olmadan tivibu'yu eklemişler ve 24 ay boyunca paramı çaktırmadan almışlar! Ttnet'i kapattırdığım halde tivibu benden hala para istiyor! Bu ne cür'et! Bu ne saygısızlık!

Sedat 18 Okunma

Cevaplar

  • Sedat17 Nisan 2013

    Aradılar! Haklı olduğumu söylediler. Hattın sahibi eşim ile görüşmek istediklerini söylediler. Eşim müsait değilken aramışlar, sonra geri ödeme detaylarını konuşmak için arayacaklarını söylediler! Bir aydan fazla bir zaman geçti, ne arayan var ne de soran! Tam ttnet den beklediğimiz kalitesizlik...

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön