14 Mayıs 2015

TTNET Demek Sorun Demek!

Uzun zamandan beri TTNET abonesiyim, belirtilenden çok fazla gelen faturalarım ve kullanmadığım telefona ayda ekstra 15 TL gelen ücret nedeniyle aboneliğime son vermek istedim, çağrı merkez aradım işlem başlatmakta direndiler. Sonunda itirazım üzerine işlem başlattılar ve ıslak imzalı dilekçemle TTNET abone merkezine başvurmam söylendi.

1 gün sonra dilekçemle ıslak imzala gereken başvuruyu bayiye yaptım. 1 hafta sonra telefonuma başvuru yapmadığınız için TTNET aboneliğiniz devam ediyor şeklinde bir mesaj geldi. Tekrar çağrı merkezini aradım. Islak imzalı başvurumun olmadığı söylendi. Kapatma işlemi yapılmayacağı söylendi. Maalesef TTNET'in gözü cebimizde...

Ömer 172 Okunma

Cevaplar

 • Ömer 26 Mayıs 2015

  Hala ADSL bağlantımı kapatmadılar bu düpedüz hırsızlığa teşebbüs. Her yazdıklarının sonuna saygılarımızla diyorlar ya, saygısız ve etik dışılar.

 • Ömer 20 Mayıs 2015

  Hatalarını kabul etmelerine rağmen benden tekrardan imzalı başvuru istediler sabah 08:00 18:00 saatleri arasında çalışan biri olarak kendi hatam olmayan bir durumla ilgili düzeltme yapmak zorunda değilim. Bu kadar sorumsuz, etik dışı çalışan, sadece para odaklı çalışan, tekelci bir şirket görülmemiştir.

 • Türk Telekom Temsilcisi14 Mayıs 2015

  14.05.2015 tarihinde yapılan aramalarda müşterimize ulaşılamamıştır. SMS ve e-mail ile bilgilendirme sağlanmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi14 Mayıs 2015

  Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön