24 Ağustos 2013

TTNET Değiştirilen Tarifenin Parasını Kesiyorlar!

Adres değişikliğinden dolayı TTNET ADSL'nin fibere dönüştürülmesi sonucu kalan 3 aylık taahhütün işlemeyeceğini ve bunun borcu olmayacağı bilgilerini aldıktan sonra 1 yıl taahhütle fiber anlaşması yapıldı. Fakat 16 Ağustosta aldığım mesaja göre fiberin yanında eski adsl faturamın ödemesi gerektiğimi ve borçların birikmesinden dolayı 269,25 TL borçlu gözükmekteyim.

Aldığım bilgilerden dolayı ADSL fibere geçtiği zaman ADSL parasının alınmadığını gördüm. Şikayetimi 16'sın da açıp 16'sın da bana dönülmeden şikayet kapatılmış ve benim borcum artmakta. Bununla ilgili olarak bu hesap üzerinden değil TNET'teki telefon numarama geri bildirim yapılması ve bu durumun çözülmesini talep ediyorum.

Zeynep 35 Okunma

Cevaplar

 • Zeynep16 Eylül 2013

  oraya eşşek kadar "Bununla ilgili olarak bu hesap üzerinden değil TNET'teki telefon numarama geri bildirim yapılması ve bu durumun çözülmesini talep ediyorum." yazdım siz hala bu sitede kayıtlı olan telefon numarasını arıyorsunuz. şizin çalışma prensiplerinize söylenecek ne küfürler var da site müsaade etmiyor.

 • Türk Telekom Temsilcisi03 Eylül 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Zeynep25 Ağustos 2013

  dün özellikle BİLGİLENDİRMEK İÇİN EN AZINDAN BU SEFER ARAYIN dediğim halde evde olduğum halde ne ev telefonundan ne cep telefonunda aranarak bana bilgi verilmeden "aradık ulaşamadık. şikayet dosyanızı kapattık" maili alıyorum. çalışın artık be

 • Türk Telekom Temsilcisi24 Ağustos 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön