10 Ekim 2014

TTNET Dalga mı Geçiyor?

27 eylül 2014 tarihinde şubelerinizden birinde 24 ay taahhütlü yalın internet başvurusu yaptım. 3 iş günü içinde halledilir dendi. 1 hafta geçti üzerinden aradılar. Ekibinizden biri geldi gördüler yeri tamam halledeceğiz deyip gittiler aradan bir hafta daha geçti bir daha arandım. Başka ekip tarafından onlarda gördü tamam halledeceğiz deyip gitti.

10 ekim 2014'te TTNET müşteri hizmetleri binasına gelip sorayım ne oldu diye. Sorduğumda ekibin başvurumu keyfi iptal ettiğini öğrendim. Açıklama kısmına Türk Telekom'la alakası olmayan durum yazılmış. Tabi benim haberim yok bu durumdan. Beni arayıp iptal ettiklerini bile söyleme gereği duymuyorlar. Müşteri hizmetleri de sözde şikayetinizi bildirdik dedi ama...

Vedat 67 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Ekim 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Vedat 12 Ekim 2014

    Bekliorum bakalim...

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Ekim 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön